Petr Palík

40 let, prodejní technik, BEZP

Po maturitě v roce 2001, jsem se účastnil kurzu se zaměřením na praxi v informačním studiu Infomix, pod vedením pana Mgr. Miloše Niederhafnera.

Během mé praxe jsem přilnul k jízdě na kole a nové zaměstnání mne táhlo ke kolům, a tak jsem se od roku 2006, stal zaměstnancem jedné z největších firem se sportovním vybavením v Toursport, s. r. o. a od té doby se zaměstnání proměnilo v koníček a založili jsme s přáteli občanské sdružení Třebeach Crew a začali provozovat BIKEPARK za plaveckým areálem Laguna na Mládežnické ulici.

Od té doby, co se věnuji tomuto úžasnému koníčku, se nám podařilo uskutečnit mnoho významných milníku v našem sportu DIRT JUMP (Freestyle) a město Třebíč si okamžitě, získalo velký respekt v celé Evropě, díky přednímu jezdci a vítězi několika světových, evropských a i tuzemských závodů.

Vybral jsem si stranu Břehy, protože jako jediná, dokázala ve změti jiných stran vydržet pohromadě. Nestala se stranou, kde se členové rozmělnili do dalších různých "pro a za milujme Třebíč" a podobně.

Třebíč potřebuje velké investice do dopravní obslužnosti a měli by se začít řešit problémy a jejich následná komplexní řešení.

Již téměř přes 10 let si přeji, aby město konečně zrealizovalo výstavbu pumptracku na stávajícím okruhu u Bažantnice.

Vidím velký problém ve zneužívání dotací na jeho studii, kterou si město neustále rok, co rok dává do rozpočtu, ale realizace nikde a přitom projekt již dávno existuje.

Věřím, že se zastupitelstvo sejde jako dobrý tým a bude plnit úkony jak v zájmu obyvatelů města, tak i plány pro další generace.

Město nedědíme po předcích,
ale půjčujeme si je od svých dětí